LOADING

Marcin Pietrzak
Wedding reportage
 

Wedding reportage

1. Zdjęcia reportażowe z dnia ślubu: przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego, ślub i przyjęcie weselne do godz. 1.00 w nocy; 2. w czasie reportażu jestem do Waszej dyspozycji, w zależności od oczekiwań, możemy wykonać minisesję, zdjęcia rodzinne i zdjęcie grupowe; 3. szyty introligatorski album i 70 dużych odbitek lub ekskluzywna fotoksiążka zawierająca 45 fotografii; 4. 260 fotografii na pendrive, umieszczonych wcześniej w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem (galeria działająca przez rok - z tej galerii wybieracie zdjęcia do albumu); 5. obecność jednego lub dwóch fotografów; 6. Cena za pakiet reportażowy uzależniona jest od terminu.

Wedding reportage plenner
 

Wedding reportage plenner

1. Zdjęcia reportażowe z dnia ślubu: przygotowania Pani Młodej i Pana Młodego, ślub i przyjęcie weselne do godz. 1.00 w nocy; 2. szyty introligatorski album i 70 dużych odbitek lub ekskluzywna fotoksiążka zawierająca 45 fotografii; 3. 320 fotografii na pendrive, umieszczonych wcześniej w galerii internetowej zabezpieczonej hasłem (galeria działająca przez rok - z tej galerii wybieracie zdjęcia do albumu); 4. obecność dwóch fotografów na reportażu; 5. Cena za pakiet uzależniona jest od terminu i wielkościo przujęcia weselnego. 6. Sesja zagraniczna: w przypadku dopasowania się do terminu mojego pobytu np. na Santorini jest niewielka dopłata; w przypadku indywidualnej organizacji wyjazdu, należy wziąć pod uwagę koszty lotu, pobytu i wyżywienia.

Thanks
 

Thanks

Będzie mi bardzo miło jeżeli podejmiemy współpracę; zachęcam do kontaktu telefonicznego, poprzez Skype’a lub do odwiedzenia mnie w moim biurze, porozmawiamy o Waszym planowanym ślubie. Fotograf Marcin Pietrzak www.marcinpietrzak.com tel. 606199826