Fotografia ślubna Kai i Dymitra. Przygotowania w industrialnych apartamentach ArtBistro, ślub cywilny w ogrodzie oraz kameralne przyjęcie weselne w stylu slow. Smaczne dla podniebienia i dla oczu.

Fotografia ślubna Martyny i Eissy. Przygotowania w apartamentach Pastelowych Pól, ślub cywilny w ogrodzie, oraz międzynarodowe wesele w gustownie udekorowanej sali. Reportaż ślubny to coś więcej niż dokumentacja, to również pokazanie tego, co ulotne i piękne.

Fotografia ślubna Oli i Marcina. Przygotowania w domu Pani Młodej oraz w apartamencie hotelowym, ślub kościelny w bogato udekorowanej archikatedrze oraz klasyczne wesele w Rezydencji Luxury Hotel.

Fotografia ślubna Dominiki i Marka. Przygotowania, ślub plenerowy i wieczorna kolacja pod gołym niebem. Ślub we dwoje w pięknej oprawie, a wszystko na tle słonecznej Kaldery na niezwykłej wyspie Santorini.

Polsko-włoski ślub Kariny i Andrea. Przygotowania w stylowych apartamentach Pałacu Rozalin. Ślub cywilny w ogrodzie oraz bankiet weselny w namiocie przy pałacu. Stylowe miejsce z dobrą energią.

Porozmawiajmy o Waszym Ślubie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.

Porozmawiajmy o Waszym Ślubie

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.